KALİTE POLİTİKAMIZTEKNOLIGHT olarak;
Sürekli gelişim anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli olarak takip ederek katma değeri olan iş modelleri geliştirmeyi ve tasarımlarımızda her zaman yenilikçi, verimli, özgün ve standartların gerektirdiği niteliklerde ürünler ortaya çıkarmayı ve bunları zamanında teslim etmeyi, müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutmayı,
Çalışanlarımızın;
Eğitim düzeylerini yüksek tutmayı ve onların kişisel gelişimlerini sürekli izleyerek yaptıkları işlere yönelik eğitimler verip kendilerini geliştirmelerine ön ayak olmayı, ayrıca ortak katılım faaliyetleri düzenleyerek şirket içerisinde verimi arttırmayı, tedarikçiler ile iyi ilişkiler kurarak kuruluşumuzun başarısına onları da dahil etmeyi, Kalite politikamız olarak benimsedik.Ürünlerimiz EN 60598-1 standardına uygun olarak üretilmekte ve son kontrol testlerinden geçirilmektedir.
GOST-R sertifikası Rus Gümrüklerinden ihraç ürünlerinizin geçiş yapılabilmesi için gerekli olan belgedir. Rusya Federasyonu’na satılmak üzere ithal edilen ürünlerin bir kısmı için Rusya standartlarına uygunluk belgesinin ilgili gümrük mercilerine ibrazı gerekmektedir. Standart veya standartlara uygunluk belgesi istenilen mallardan uygunluk belgesi (GOST-R) olmayanların Rusya Federasyonu’na ithaline izin verilmemektedir.
Ukrayna’da geçerli olan Kalite Belgesidir. Ukrayna mevcut GOST-R sistemini temel alarak kendi Kalite Standartlarını Rusya’dan ayrı olarak geliştirmiştir. İhracat yapan firmalar bu belgeye gümrükte ihtiyaç duymaktadır. Öte yandan, iç piyasada itibar sağlama yönüyle bu belge gereklidir..
Firmamız, Mart 2012 tarihinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır.
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerinin oluşturulması sırasında yerine getirilmesi gereken şartların tanımlandığı ve belgelendirme denetimine tabi olan standart belgesidir. Ürünün geliştirilmesi ve tasarımından, üretim, ürünün kurulup çalıştırılması ve servis işlemlerine kadar imalatın tüm hususları ile ilgili firmalar için Kalite Güvencesi standartlarıdır.
.